Odhad ceny nemovitosti

Uvažujete o prodeji a chcete znát tržní cenu své nemovitosti ?

Pokud potřebujete vědět, za kolik lze nemovitost prodat, nestačí se jen porozhlédnout v inzerci, za kolik nabízejí obdobné nemovitosti ostatní. Tyto ceny neodrážejí skutečné kupní ceny, jsou to jen inzerované ceny a často neodpovídají realitě. 

Doporučujeme v takovém případě se obrátit na odborníka - někoho, kdo v oboru pracuje, má zkušenosti s realitním trhem a přístup k informacím o skutečných kupních cenách.

Proč záleží na správném stanovení tržní ceny nemovitosti ?

Určení správné prodejní ceny je základem úspěchu - pokud stanovíte příliš vysokou cenu, nemovitost na trhu zůstane velmi dlouho a i po snížení ceny o ní nebude zájem, protože u potenciálních kupců vyvolává dojem, že ji nikdo nechce. Nakonec konečná prodejní cena, kterou získáte, je často nižší než skutečná tržní hodnota nemovitosti.

Naopak pokud stanovíte příliš nízkou cenu, nemovitost se sice prodá velmi rychle, ale vy nezískáte maximální možný zisk a to je opravdu škoda. Nechte si poradit od našich odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti na realitním trhu a přístup k informacím o skutečných kupních cenách. Zjistíte, kolik za nemovitost správně požadovat. 

Nabízíme Vám pomoc nejen při stanovení ceny nemovitosti, zároveň se nás neváhejte zeptat ještě před rozhodnutím o prodeji na vývoj cen a naše doporučení k prodeji.

Vyhotovíme také posudek tržní ceny nemovitosti určený pro notáře za účelem vypořádání dědického řízení.

Jak připravujeme odhad ceny nemovitosti ?

Nejdříve potřebujeme základní údaje o nemovitosti od Vás. K nim přidáme naše zkušenosticeny realizovaných obchodů z naší databáze a z cenových map. Takový odhad dokážeme připravit online na dálku a zdarma.

Pokud chcete ale přesný odhad, je nutné, aby si makléř prohlédl nemovitost na místě a určil skutečnou tržní cenu přímo pro Vaši nemovitost. Tento odhad je zpoplatněný cenou 1.500,- Kč + DPH, jako úhrada nákladů s dojezdem na místo. Pokud se později rozhodnete nemovitost prodávat s námi, cenu za odhad Vám odečteme z provize za uskutečněný prodej, jelikož pro naše klienty je tato služba zdarma.

Zejména u rodinných domů je prohlídka nemovitosti nutná vzhledem k velkým rozdílům mezi jednotlivými domy.

Pro přípravu posudku tržní ceny nemovitosti pro notáře za účelem dědického řízení je také nutná obhlídka makléře přímo na místě.

Vyberte si správný typ odhadu pro Váš případ :

Vyplňte, prosím, údaje ve zvoleném formuláři, abychom mohli odhad zpracovat :

  - odhad na dálku ze systému

  - přesný odhad pro prodej nebo dědické řízení s obhlídkou nemovitosti přímo na místě

Vaše údaje budou použity pouze pro zpracování odhadu.

 

 

Masivní inzerce Exportujeme na