Zpět k nabídce

Prodej novostavby o dispozici 4kk se zast. plochou 136m2, pozemkem 506m2 v obci Žleby -Kamenné Mosty

5 590 000Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi moderní novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk s celkovou zastavěnou plochou 136m2 stojící na pozemku o výměře 506 m2 v obci Žleby, část Zehuby - Kamennné Mosty.
V romantické a klidné lokalitě roste celkem 6 novostaveb rodinných domů kdy 4 z nich jsou již ve výstavbě či finální fázi dokončenosti. Aktuálně nabízíme do prodeje novostavbu na pozenmku parc.č. 613/2, kat.území Zehuby. Nabízený dům na pozemku 613/2 bude dokončen nejpozději do června 2024.
Jedná se o dřevostavbu postavenou na základových pasech překrytých železobetonovou deskou, střecha valbová, střešní krytina betonová v antracitové barvě, okna plastová trojskla s antracitovou barvou vnějšího rámu, barva vnitřního rámu bílá, dům bude zateplen s akrylátovou probarvenou omítkou v bílé barvě. Dům bude napojen na elektřinu, vodovodní přípojku, odpad bude sveden do jímky umístěné na pozemku.
V celém domě bude položeno podlahové vytápění, zdrojem vytápění bude tepelné čerpadlo Sincler. Rovněž ohřev teplé vody bude zajištěn tepelným čerpadlem do zásobníku. V obývacím pokoji bude připraven komín na umístění krbové vložky. Dům bude dokončen včetně interiérových podlah - keramická dlažba bude v zádveří, technické místnosti, koupelně, WC a kuchyni. V obývacím pokoji, ložnici a obou pokojích bude položena plovoucí laminátová podlaha. Koupelna a WC budou obloženy keramickým obkladem a vybaveny sanitou. V koupelně bude usazena vana i sprchový kout. Přesnou specifikaci zvoleného vybavení a materiálu Vám ráda na základě dotazu upřesním a zašlu do mailu.
Součástí příslušenství domu bude zpevněné stání pro automobil, chodníčky a terasa u obývacího pokoje. Pozemek bude oplocen ze 3 stran.
Cena uvedená v inzerci zahrnuje plně dokončený a zkolaudovaný dům vč. pozemku.
Lokalita ve které domy vyrostou je idylická, venkovská, ideální pro každého kdo chce žít v klidném prostředí nikoliv však daleko od důležité občanské vybavenosti. Úřady, pošta, mateřská škola, základní škola, obchody a lékař jsou v obci Žleby do jejíž správy část Kamenné Mosty patří vzdálené 4km, dále pak i ve městě Ronov nad Doubravou vzdáleném 5km, také město Čáslav je vzdáleno pouze 13km. Do obce Kamenné Mosty jezdí pravidelná autobusová linka.
Pro další informace mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Evidenční číslo649
Typ nemovitostiDomy
UpřesněníRodinný dům
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostB - velmi úsporná
Podle vyhláškyvyhláška č. 264/2020 Sb.

Cena a údaje k ceně

Cena5 590 000
Měna
Poznámka k ceněCena uvedena vč. právních služeb a provize RK
Složení cenys provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaKamenné Mosty, Žleby, Kutná Hora
AdresaŽleby, Kamenné Mosty
GPS latitude49.86085
GPS longitude15.495653

Vlastnosti, volby

Umístění v obciOkraj obce
Konstrukce budovyDřevostavba
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítěInternet, 230V, 400V, Voda, pitná
VybaveníNezařízeno nábytkem, Terasa
CharakteristikaNovostavba, Nízkoenergetický
Vybavenost okolíKompletní síť obchodů a služeb
Dopravní spojeníSilnice, Autobus
Možnosti topeníPodlahové
VodaDálkový vodovod
OdpadJímka
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
OkolíObytná, Venkovská
Elektro400V, 230V

Plochy

Užitná120 m2
Podlahová136 m2
Zahrada370 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP1
Počet místností4
Počet pokojů4
Počet koupelen1
Počet park. stání1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Monika Radinová