Zpět k nabídce

RD - Třebenice, Tyršova 97

3 590 000Kč

Popis nemovitosti

Naše kancelář nabízí k prodeji rodinný dům se stodolou a zahradou v malebném městečku Třebenice. Původní přízemní stavba pochází z dvacátých let minulého století a v sedmdesátých letech přistavěna a rozšířena o 2NP. Jedná se o převážně cihlovou stavbu v bloku se sousedním domem, bez podsklepení s kombinovanou sedlovou a pultovou střechou. Za dvoukřídlou bránou se nachází prostorný 65 m2 velký dvůr vedoucí až ke stodole a kůlně. Stodola má rovněž velká vstupní vrata a prochází se jí na zahradu o ploše cca 560 m2.

Dům byl dispozičně řešen jako 5+1 s dvěma koupelnami a prosklenou zimní verandou v druhém NP. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci. K dispozici je hotový projekt přestavby domu, který je součástí prodeje nemovitosti. Tak pokud by novým majitelům vyhovoval, budou k realizaci rekonstrukce zase o něco blíže.

Nemovitost má skutečný potenciál stát se po rekonstrukci nádherným místem pro bydlení, podnikání nebo třeba i rekreaci. I samotná stodola o ploše 80 m2 s přímým propojením se zahradou vybízí k jejímu využití jako součást bydlení nebo možná sezónní odpočinková část třeba s letní kuchyní. Stodola má světlou výšku hřebene od vnitřní podlahy 6,5 m a po vazníky 3,4 m. Je tedy ji možné přestavět a využívat ve dvou podlažích. Na stodolu z boku navazuje ještě přistavěná kolna s pultovou střechou.
Zahrada je optimálně veliká, její stinnost, intimnost a divokost působí velmi příjemně.
Krásné výhledy z verandy a pokojů ve 2NP nabízejí pohled na střechy okolních domů a panorama města.

Jak jsem se již zmiňoval, dům je určen ke kompletní rekonstrukci a jeho rozsah a potenciál je skutečně velký. Může skvěle sloužit jako dům pro velkou rodinu nebo využít stodolu na živnost a spojit tak podnikání s bydlením.

Město Třebenice leží v nadmořské výšce 228 m v údolí potoka Modly a je obklopeno pozoruhodnými vrchy jenž jsou pozůstatky dávných sopečných aktivit. Město a okolí jsou často cílem turistů. Ti zde vyhledávají zejména túry s výhledy na vrcholky Českého středohoří, které skýtají široký rozhled i požitek z putování zajímavými přírodními partiemi jako je Milešovka, Lovoš nebo Bořeň. Je zde také řada hradních zřícenin, k nejznámějším patří Házmburk, Košťálov nebo Kostomlaty pod Milešovkou.

Město disponuje rozsáhlou občanskou vybaveností, příkladem je základní devítiletá škola, mateřská škola, knihovna, lékařská péče, lokální obchody, restaurace, penziony a samozřejmě sportovní zázemí.
Nabízený dům v Třeběnicích Vám může poskytnout velmi hezké místo pro život.

Pro více informací mne prosím neváhejte kontaktovat a těším se na setkání při prohlídce.

Jan Česal

Základní údaje

Evidenční číslo497/3752
Typ nemovitostiDomy
UpřesněníRodinný dům
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena3 590 000
Měna
Složení cenys provizí RK, včetně právního servisu

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaTyršova, Třebenice, Litoměřice
AdresaTřebenice
GPS latitude50.47731975
GPS longitude13.99476857

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovyRohový
Inž. sítě230V, 400V
VybaveníZahrada
Možnosti topeníÚstrední plynové
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
OkolíVenkovská
Elektro230V, 400V

Plochy

Užitná128 m2
Zahrada619 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP2
Počet místností6
Počet pokojů5
Počet koupelen2
Počet garáží1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Jan Česal

... nebo zavolejte makléři