Zpět k nabídce

RD Čakovice - projekt - NOVÁ CENA

7 990 000Kč

Popis nemovitosti

Původní příměstský řadový dům pocházející zhruba z 20. -30. let dvacátého století se nachází v klidné ulici Schoellerova vzdálené necelých 15 minut chůze od zámeckého rybníku a parku Čakovického zámku. Jedná se o nepodsklepenou cihelně kamennou stavbu se sedlovou střechou o zastavěné ploše 121 m2 a zahrádkou o ploše 102 m2 situovanou západně za domem. Stropy jsou původní, dřevěné.
Dům je určen ke kompletní přestavbě, na kterou je vydán demoliční výměr na bourání vnitřních příček pro změnu dispozice a povolení s projektem na přípojku obecní vody, která se nachází hned v komunikaci před domem. Do domu je zavedena elektřina a městská kanalizace.
Plánovaná přestavba (viz vizualizace a 3D půdorysy) bude novým majitelům poskytovat obytnou plochu cca 150 m2 a dispozici až 7+kk.
Výhodou stavby je, že výška stropů 3 m v přízemí a výška hřebene krovu 4 m umožní vytvořit obytné podkroví bez nutnosti krov \"přizvedávat\" a měnit tím výšku domu, což by vyžadovalo povolení od úřadů. Zamýšlený projekt navrhuje použití pásových oken směrem do ulice a naopak velké skleněné plochy do klidné části zahrady. Vzniklo by tak dostatečně intimní, ale přitom příjemně prosvětlené přízemí plynule navazující na zahradu přes nízkou terasu. Půdní vestavba počítá se střešními okny.
Zahrada je celkem pravidelného tvaru o délce cca 11 m a šířce 9 m. Od sousedních pozemků je z obou stran oddělena vyšším betonovým oplocením a v zadní části cihelnou zdí, která je však na zbourání. Rozměrově a tvarově se zde dá vytvořit například nízkoúdržbová anglická zahrádka. Na zahradu bude slunce svítit od jihozápadu až po severozápad.
Před domem je přes ulici hlídané parkoviště se závorou, kde si lze pronajmou parkovací stání (poslední informace 1000,- Kč/měsíc). Jinak ale pro rekonstrukci domu není vyžadováno zřízení parkovacího místa.

Prodej této nemovitost nepodléhá při prodeji povinnosti platného PENB.

Pro více informací a prohlídku nemovitosti mne, prosím, neváhejte kontaktovat a také se podívejte na detail nabídky na webových stránkách jancesal.cz/rd-praha-čakovice-schoellerova-965

Jan Česal

Základní údaje

Evidenční číslo489/3752
Typ nemovitostiDomy
UpřesněníRodinný dům
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuRezervováno, jen vlastní web
En. náročnostG - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhláškyVyhláška č. 78/2013 Sb.

Cena a údaje k ceně

Cena7 990 000
Měna
Poznámka k ceněnová cena 8.890.000.-Kč
Složení cenyvčetně právního servisu, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaSchoellerova, Praha 9, Praha-Čakovice, Čakovice, Praha
AdresaPraha 9, Čakovice
GPS latitude50.15666257
GPS longitude14.52144027

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovyŘadový
Inž. sítě400V, Kanalizace, 230V
VybaveníZahrada
CharakteristikaBydlení pro rodiny, Plán, projekt
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
OkolíObchodní a obytná
Elektro230V, 400V

Plochy

Užitná98 m2
Podlahová98 m2
Zahrada102 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP1
Počet místností3
Počet pokojů3
Počet koupelen1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Jan Česal

... nebo zavolejte makléři