Zpět k nabídce

Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 220m2, Kolín V

Evidenční číslo: N79876
Adresa: Jaselská, Kolín, Kolín III
Cena: 24 000Kč/měs
Poznámka k ceně: Nájemce hradí provizi RK ve výši 24 000.- Kč bez DPH při podpisu nájemní smlouvy
24 000Kč/měs

Popis nemovitosti

Nájemní prostory v blízkosti centra města v uzavřeném, střeženém areálu s bezproblémovým parkováním. Prostory v 2NP budovy o celkové výměře cca 220 m2 jsou rozděleny do pěti samostatných a z větší části průchozích prostor. V části z nich jsou vybudovány antistatické podlahy a jsou tak ideální pro elektronickou, či elektrotechnickou výrobu. Prostory lze samozřejmě využít i k dalším podnikatelským činnostem jako je například drobná výroba, textilní výroba, kanceláře, ordinace,atd...
Celé prostory mají nově instalovaná plastová okna. Některé kanceláře jsou vybaveny klimatizacemi. Oddělené sociální zařízení se nachází v pronajímaných prostorách a je společné se sousedními kancelářskými prostory. Je možnost využití sprch umístěných v suterénu objektu.

Pro snadnější manipulaci zboží či zařízení poslouží nákladní výtah, který je umístěn v prostorné chodbě.

Prostory jsou vytápěny samostatným plynový kotlem umístěným v přízemí a spotřeba. Vlastní spotřeba elektrické energie je měřena samostatným elektroměrem umístěným na rozvaděči v suterénu. Na dodávky el. a plynu si nájemník uzavře vlastní smlouvy s dodavateli těchto služeb.

Areál je střežen kamerovým systémem a poskytuje bezproblémové parkování. Nájemník kromě uvedeného měsíčního nájmu, bude též hradit zálohy na poskytované služby ve výši 2000,.Kč/měsíčně. Služby obsahují, vodné a stočné, úklid a osvětlení společných prostor, kamerový systém a správu nemovitosti.

Ke dni uzavření nájemní smlouvy je splatná kauce ve výši 10 000.- Kč, úhrada prvního nájmu a provize realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.


V případě zájmu o prohlídku, či více informací mne, prosím, neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Jaselská, Kolín, Kolín III

Plochy

Plocha kancelářská: 220m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Máte otázku?