Zpět k nabídce

Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 130m2, Kolín III

Evidenční číslo: N81325
Adresa: Jaselská, Kolín, Kolín III
Cena: 14 000Kč/měs
Poznámka k ceně: Nájemce hradí provizi ve výši 14 000.- Kč bez DPH při podpisu nájemní smlouvy
14 000Kč/měs

Popis nemovitosti

nájemní prostory v blízkosti centra města v uzavřeném, střeženém areálu s bezproblémovým parkováním. Prostory v 2NP budovy o celkové výměře cca 130 m2 jsou rozděleny do čtyř samostatných a z větší části průchozích prostor. Jedna z místností složí jako kuchyňka. Prostory lze využít jako kancelářské, výrobní, ale také taneční sál, baletní škola, jazyková škola, chráněné dílny, atd.

Celé prostory mají nově instalovaná plastová okna. Některé kanceláře jsou vybaveny klimatizacemi. Oddělené sociální zařízení se nachází v pronajímaných prostorách a je společné se sousedními kancelářskými prostory. Je možnost využití sprch umístěných v suterénu objektu.

Prostory jsou vytápěny samostatným plynový kotlem umístěným v přízemí a spotřeba. Vlastní spotřeba elektrické energie je měřena samostatným elektroměrem umístěným na rozvaděči v suterénu. Na dodávky el. a plynu si nájemník uzavře vlastní smlouvy s dodavateli těchto služeb.

Areál je střežen kamerovým systémem a poskytuje bezproblémové parkování, nejen pro osobní vozy. Nájemník kromě uvedeného měsíčního nájmu, bude též hradit zálohy na poskytované služby ve výši 1000,.Kč/měsíčně. Služby obsahují, vodné a stočné, úklid a osvětlení společných prostor, kamerový systém a správu nemovitosti.

Ke dni uzavření nájemní smlouvy je splatná kauce ve výši 10 000.- Kč, úhrada prvního nájmu a provize realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.


V případě zájmu o prohlídku, či více informací mne, prosím, neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Rušná část obce
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Jaselská, Kolín, Kolín III

Plochy

Plocha kancelářská: 130m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Máte otázku?