Zpět k nabídce

Prodej, Stodola, Nová Lhota

Evidenční číslo: N80692
Adresa: Kluky, Nová Lhota
Cena: 1 840 000Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právního servisu a provize realitní kanceláře
1 840 000Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stodolu v obci Nová Lhota, která se nachází 15 minut jízdy autem od Kutné Hory i Čáslavi. Objekt s přilehlými pozemky je situován v bývalém zámeckém areálu. Celková výměra pozemku je 2 917 m2. Cca 1265 m2 zabírá stavba kamenocihelné stodoly z přelomu 17/18 stol. Vnitřní uspořádání tvoří jeden velký otevřený prostor s šesti dřevěnými protilehlými vraty dostatečně velkými pro vjezd např. zemědělské techniky. Podlaha stodoly je hliněná a výškově odstupňovaná. Nejkratší přístup od silnice poskytuje zpevněná cesta v majetku státu, která se napojuje na asfaltovou komunikaci na okraji obce (objekt cca 100 m od napojení). Rozměry stodoly jsou cca 80 x 16,5 metrů, což poskytuje podlahovou plochu více jak 1100 m2.
Konstrukce krovu je v zachovalém stavu pouze s nutnými dílčími opravami. Střešní krytina je na konci životnosti. Jedná se o velice hezký objekt s širokou škálou budoucího využití. Obecní vodovodní řad a tlaková kanalizace se v současnosti projektuje. Trafostanice pro vybudování el. přípojky je vzdálena cca 250 m.
Stodola je vedena jako zemědělský objekt. V současnosti bylo zažádáno při změně územního plánu spádové obce Kluky, aby byla budova a příslušné pozemky zařazena v územním plánu do ploch umožňující také bydlení venkovského typu.

Budova je památkově chráněná.

Pro více informací a termín prohlídky, mne prosím neváhejte kontaktovat

Jan Česal

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Kluky, Nová Lhota

Plochy

Plocha zastavená: 1745m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 1
Počet pokojů: 1
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Dopravní dostupnost

Silnice

Máte otázku?