Zpět k nabídce

Prodej komerčního pozemku OV, Čáslav, 3 850 m2

Info v RK

Popis nemovitosti

Nabízím Vám pozemek, který je v územním plánu města Čáslavi veden jako plocha pro občanskou vybavenost (Z6) s možností výstavby pro obchod, autoservis, pneuservis, drobné stravování - motorest, ... atd. Na jedné straně zóny Z6 je bezkontaktní myčka aut a za nabízeným pozemkem je prodej nových aut zn. ŠKODA. Tudíž vše co se vztahuje k automobilům by mohlo být stavebním úřadem schváleno ... například i stanice technické kontroly.

Celková plocha pozemku je 3 850 m2 , p.č 393/40. Pozemek se nachází v ochranné zóně produktovodu ČEPRA a.s., ale na základě hydrogeologického průzkumu lze na pozemku stavět. Například pro autoservis o rozměrech 26 x 13 m máme podmínky pro udělení souhlasu s případnou výstavbou . Další možností je koupit jen část pozemku o rozloze cca 2 000 m2 - 2 200 m2. Případně lze koupit pozemek jako investiční příležitost a pak v budoucnu využít pro obchodní aktivity. Můžeme říci, že v Čáslavi nemáme nyní nové stavební pozemky pro rodinnou výstavbu a ani pro komerci - viz inzerce. Díky i tomu se zde cena za m2 poslední 3 roky výrazně zvýšila a nebude tomu jinak ani i v budoucnu ....

Výhodou je umístění pozemku, kde vzdálenost současné obchodní zóny Kauflandu je cca 250 m. Tudíž pozemek u silnice s případnou stavbou je dobře vidět z komunikace. To se projevilo například při provozu zmrzlinového stánku na pozemku nebo nyní při prodeji jahod,meruněk, atd., kdy prodej probíhá přímo z okraje pozemku - viz foto.

Na pozemek je vjezd z ulice Jeníkovské a přes pozemek vede asfaltová komunikace. Na pozemku máme přípojku elektřiny, voda je před pozemkem za silnicí, plyn vede v okraji pozemku. Další výhodou je, že neplatíte za vynětí z půdního fondu - pozemek veden jako ostatní plocha. Zastavitelnost pozemku je max. 80% . Kanalizace v současné době v této lokalitě není k dispozici, ale plánuje se - viz ÚP města.

V případě Vašeho zájmu o další informace mě prosím kontaktujte.

Základní údaje

Evidenční číslo755
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, komerční
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cenainformace v RK
Měna
Složení cenycena k jednání, včetně právního servisu, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaJeníkovská, Čáslav-Nové Město, Čáslav, Kutná Hora
AdresaČáslav, Čáslav-Nové Město
GPS latitude49.897697
GPS longitude15.406377

Vlastnosti, volby

Inž. sítěInternet, Voda, pitná, 230V, 400V, Plyn
Vybavenost okolíKompletní síť obchodů a služeb, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Pošta
Dopravní spojeníAutobus, MHD, Vlak, Silnice
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadČOV pro celý objekt
KomunikaceAsfaltová
OkolíKomerční, Obchodní
Elektro230V, 400V

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Ing. Josef Špác