Zpět k nabídce

Prodej, Chaty a rekreační objekty Samostatný, 37m2, Kutlíře

Evidenční číslo: N82098
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Křečhoř, Kutlíře
Cena: 1 370 000Kč
Poznámka k ceně: cena vč. právního servisu, provize
1 370 000Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si nabídnout Vám ke koupi nedávno dokončený a zkolaudovaný rekreační objekt se zastavěnou plochou 37m2 a dispozicí 2kk v obci Kutlíře stojící na vlastním pozemku o celkové výměře 771m2.
Nově dokončená a zkolaudovaná chata má přiděleno číslo evidenční, je napojena na elektřinu, voda je rozvedena z nádrže na dešťovou vodu o kapacitě 1000lt do které jsou svedeny žlaby ze střechy. Odpad sveden do jímky. Na pozemku je možnost vrtané studny.
Základem stávající chatky je železniční vagón, který byl usazen na 4 betonové pilíře zakotvené v zemi. Na původní konstrukci byly upevněny vazníky, vznikla pultová střecha s plechovou krytinou Legos, boční stěny jsou obloženy polystyrenem o síle 5cm a natažena omítka. Okna i dveře jsou plastové. Podlaha řešena skladbou dvou vrstev silných prken, následně položena tepelná a zvuková izolace Pianomat, dale OSB desky pero-drážka o tl.12mm, opět izolace Pianomat, následně položena plovoucí podlaha nebo koberec. Do kuchyňského koutu byla umístěna kuchyňská linka, koupelna vybavena sprchovým koutem, WC samostatné. Interiér chaty je v jednotném obložení ze smrkového dřeva. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický ohřívač. Chatu je možno vytápět elektrickými přímotopy. Připraveny jsou anténní rozvody.
Chata leží na velmi pěkném velkém okrajovém pozemku s výhledem do volné krajiny a není obklopena sousedy. Součástí prodeje je i podíl na přístupové komunikaci.
Rekreační lokalita v obci Kutlíře je atraktivní pro svou krátkou vzdálenost od Kolína a snadnou dostupnost vybavenosti města.
Pro další informace mne prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Montovaná
Adresa: Křečhoř, Kutlíře

Plochy

Plocha zastavená: 34m2
Plocha zahrady: 737m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Vybavení objektu

Zahrada

Máte otázku?

Makléř