Zpět k nabídce

Prodej chaty 52 m2, pozemek 815 m2

Evidenční číslo: 408/3752
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Červené Janovice
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: včetně právních služeb, DPH a provize
Info v RK

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně krásný pozemek s chatou,garáží a dílnou, který se nachází ve vyhlášené rekreační lokalitě u jezera Katlov na kutnohorsku. Na pozemku o výměře 867 m2 se nachází podezděná chata o výměře 52 m2. Díky zvýšené podezdívce máme i 2 sklepy. Nedaleko chaty je dílna a za ní udírna.

Příjezd autem až k chatě je bezproblémový. Pozemek samotný patří mezi jeden z největších v dané rekreační oblasti a jeho dominantou jsou nádherné vzrostlé stromy borovic a smrků, které zajišťují dostatek stínu v průběhu léta. Kromě stromů najdete na zahradě nádherné azalky, rododendrony, ... a občas se k nám zaběhne podívat i zajíc.

V horní části pozemku je kopaná studeň, kde máme dostatečnou zásobu vody. Chata samotná je dřevěná a stojí na zděném základu a je tvořena vstupní verandou, společenskou místností s dominantním krbem z pálených cihel, ložnicí, kuchyňkou a WC. U chaty máme septik, střecha je pokryta plechovou krytinou. K chatě ve spodní části máme přistavěnou dřevěnou garáž. Nedaleko garáže stojí samostatně dřevěná dílna s novou plechovou střechou.

Hlavním lákadlem v okolí je jezero Katlov vzdálené asi 300 m chůze. Jezero prošlo v roce 2014 výraznými úpravami poté, co si jej pronajal slavný rybář Jakub Vágner a dnes nabízí exkluzivní podmínky zejména zkušeným sportovním rybářům. Obsádka jezera je zaměřena na majestátní kapry, proto není v jezeře tak velká hustota ryb. Díky tomu nabízí jezero dobré podmínky pro koupání přes celé léto, svou velikostí je vhodné i k paddleboardingu. Tudíž lokalitu tak ocení hlavně nadšení rybáři a rodiny s dětmi. V okolí se dále nacházejí rozsáhlé jehličnaté lesy vybízející k houbaření nebo projížďkám na kole.

Obchod se smíšeným zbožím je v asi 2 km vzdálených Červených Janovicích. Restauraci najdete uvnitř chatové osady. Širší občanskou vybavenost pak nabízejí asi 5 km vzdálené Zbraslavice. K výletům a větším nákupům je vhodná Kutná Hora vzdálená asi 18 km nebo Čáslav vzdálená asi 16 km, do Prahy to máte asi 90 km.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Polosamota
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Dřevostavba
Adresa: Červené Janovice
Cena obsahuje s provizí RK, včetně DPH, včetně právního servisu, cena k jednání

Plochy

Plocha zastavená: 52m2
Plocha zahrady: 815m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 4
Počet garáží: 1
Počet parkovacích míst: 1
Počet pokojů: 2
Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Vybavení objektu

Terasa, Zahrada, Garáž

Inženýrské sítě

220V, 380V

Dopravní dostupnost

Silnice

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Odpad, kanalizace:

Jímka

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Makléř