Zpět k nabídce

pozemek 1594m2 - Konárovice, Kolín

Evidenční číslo: 443/3752
Adresa: Na Průhoně, Konárovice
Cena: 4 941 400Kč
4 941 400Kč

Popis nemovitosti

Velice hezký a prostorný pozemek obdélníkového tvaru (cca 22 m x 72 m) o celkové ploše 1594 m2 nacházející se v klidné části obce.

Obec Konárovice s necelou tisícovkou obyvatel je vzdálená 7 km východně od okresního města Kolína. Z Konárovic je to je necelých 13 km na dálnici D11 a je z nich tak výborná dostupnost do ani ne hodiny jízdy vzdálené Prahy či Hradce Králové. Ten, kdo preferuje vlakovou dopravu, jistě využije hlavní nádraží v Kolíně, které je spojovacím uzlem tratí ze směru Praha, Olomouc, Brno, Ledečko n/S., Velký Osek. Do Kolína ústí celkem pět železničních tratí, některé i s mezinárodním přesahem.

Obec a pozemek disponuje možností kompletních sítí (el., obecní voda, gravitační kanalizace, zemní plyn), které jsou již z části na pozemek přivedeny. Všechny sítě se nachází u hranice pozemku a na některé je již vypracován projekt na připojení. Elektřina je zavedena do zděného pilíře a je zde vybudován stavební rozvaděč. Pilíř má také připravené místo pro umístění plynoměru.

Pozemek je rovinatý, pravidelného tvaru, z části oplocený a výborně přístupný z asfaltové komunikace. Vzhledem k tomu, že se nachází téměř na konci slepé ulice, je tak ušetřen dopravnímu ruchu a hluku.

Součástí prodeje je i projekt s kompletní projektovou dokumentací na výstavbu bungalovu o dispozici 4+1 s garáží a terasami o celkové užitné ploše 210 m2. Na tento projekt je již vydané platné územní rozhodnutí a bylo také vydáno stavební povolení (nutné obnovení).

Pozemek lze samozřejmě využít i na výstavbu dle vlastního projektu respektujícího územní plán obce. Plocha pozemku vybízí k jeho možnému rozdělení na dvě části s využitím pro výstavbu dvou solitérních nebo řadových domů.

Zastavitelná plocha dle územního plánu činí až 35 % z plochy pozemku. Celková zastavitelnost včetně zpevněných ploch a doplňující staveb (drobné stavby s hospodářskou funkcí do 25 m2) činí až 60 % z plochy pozemku. Stavba by měla charakterem v pohledově exponovaných plochách respektovat charakter původních venkovských staveb s převažujícím obdélným půdorysem obytného domu a sedlovou (valbovou, polovalbovou) střechou. Maximální podlažnost jsou 2NP včetně podkroví. Na pozemku lze také vystavět ubytovací zařízení (2 - 3 ubytovací jednotky) jako součást staveb pro bydlení.

Jedná se o velmi atraktivní pozemek se širokou škálou možného využití.

Pro více informací a termín prohlídky mne prosím neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Na Průhoně, Konárovice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Inženýrské sítě

Plyn, 230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace

Charakteristika objektu

Plán, projekt

Dopravní dostupnost

Silnice

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Máte otázku?