Zpět k nabídce

Byt 6+2kk

Evidenční číslo: 305/3752
Adresa: Novákových, Praha 8, Libeň
Cena: 15 700 000Kč
15 700 000Kč

Popis nemovitosti

Velmi příjemný atypický byt 6+2kk s krytou terasou a vlastní zahradou. Díky tomu, že se jedná o propojení dvou bytových jednotek se dvěma samostatnými vstupy, poskytuje velkou flexibilitu využití. Byt má totiž zdvojené vytápění samostatnými el. kotli, bojlery na ohřev vody a dvě samostatná odběrná místa na elektřinu, i na spotřebu vody.

Dispozici tvoří čtyři ložnice, dva obývací pokoje s kuchyňskými kouty, dvě koupelny, technické zázemí a terasa, ze které je vstup na vlastní zahradu o ploše 80 m2.
Tento byt ocení například velká rodina s dospívajícími dětmi, jimž by se určitě líbila možnost vlastního vstupu a velká míra soukromí v menší části bytu.

Skvěle provedené přestavbě a rekonstrukci dominují úžasné dřevěné kazetové podlahy, nadčasový design kuchyní a vestavného nábytku a v neposlední řadě prostorné koupelny.
Skvělou devizou je také velká terasa, která je přístupná z hlavního obývacího pokoje. Terasa je krytá posuvnou a sklápěcí hliníkovou lamelovou střechou a doplněna o boční elektricky ovládané rolety. Díky tomu je terasa využitelná po mnoho měsíců v roce a to i za nepříznivého počasí. Okna a vstupní dveře na terasu jsou vybaveny předokenními, dálkově ovládanými žaluziemi a tak lze v kombinaci se zastíněním terasy upravovat i proslunění části bytu.

V neposlední řadě je tu po schodišti z terasy přístupná zahrada. Obdélníkový tvar její plochy (80 m2) umožňuje maximální využití pro grilování, dětské hry, nebo prostě relax.

Byt je vybaven množstvím vestavných úložných prostor a knihoven v chodbách i v pokojích.

Větší kuchyňský kout disponuje vestavnou myčkou nádobí, indukční varnou deskou, el. troubou, kombinovanou chladničkou a vinotékou. Tato bílá kuchyně je velmi prostorná, příjemně osvětlená a servírování jídla na terasu je otázkou pouhých několika kroků.

Menší kuchyňský kout je taktéž vybaven myčkou nádobí, el. troubou, sklokeramickou varnou deskou, kombinovanou chladničkou. Integrovanou skleněnou stěnou je kreativně propojen s koupelnou. Nemusíte mít obavy o soukromí, protože skleněná výplň je hlukově izolační, tónovaná a zevnitř koupelny opatřena žaluzií. V této koupelně je také vestavěná pračka.
U obývacího poje s menším kuchyňským koutem je balkón směřující do ulice a ložnice s vestavnými skříněmi.

Další místo pro umístění pračky a sušičky prádla je připraveno v technické místnosti spolu s elektrickým kotlem, který zajišťuje vytápění, a el. bojlerem pro ohřev vody.

Byt se nachází ve 2NP. Vstupní schodiště je široké a společné prostory jsou velmi vkusně rekonstruované.

Nádherný vzdušný a světlý byt s vysokými stropy s mnoha možnostmi pro jeho využití.

Pro více informací a možnosti prohlídky mne, prosím, kontaktujte

Jan Česal

Atypical four-bedroom apartment with terrace and garden

Very pleasant atypical four-bedroom apartment with covered terrace and own garden. By connecting of two residential units with two separate entrances, it provides great flexibility of use. The flat has double heating by separate electric boilers, water boilers and two separate electricity consumption connectio points.

The layout consists of four bedrooms, two living rooms with kitchen areas, two bathrooms, technical facilities and a terrace from which there is an entrance to its own garden of 80 m2.
This apartment will be appreciated, for example, by a large family with adolescent children, who would certainly like the opportunity of their own entry and a large degree of privacy in a smaller part of the apartment.

Amazing wooden cassette floors, timeless design of kitchens and built-in furniture, and not least spacious bathrooms dominate the beautifully executed remodelling and reconstruction.
A great currency is also the large terrace, which is accessible from the main living room. The terrace is covered by a sliding and folding aluminium lamellar roof and complemented by side electrically operated blinds. This makes the terrace usable for many months of the year, even in bad weather. The windows and entrance doors to the terrace are equipped with pre-window, remote-controlled blinds and so, combined with the shading of the terrace, the sunshine of part of the apartment can be adjusted.

Last but not least, there\'s an accessible garden up the staircase from the terrace. The rectangular shape of its area (80 m2) allows maximum use for barbecues, children\'s games, or simply relax.

The apartment is equipped with a number of built-in storage areas and libraries in the corridors and rooms.

The larger kitchen area has a built-in dishwasher, induction hob, el. oven, combined refrigerator and wine cabinet. This white kitchen is very spacious, comfortably lit and serving food on the terrace is a matter of only a few steps.

The smaller kitchen area is also equipped with a dishwasher, an el. oven, a glass-ceramic hob, a combined refrigerator. Through an integrated glass wall, he is creatively connected to the bathroom. You don\'t have to worry about privacy, because the glass panel is noise-insulating, tinted, and has a blind on the inside of the bathroom. There\'s also a built-in washing machine in this bathroom.
There is a balcony facing the street and a bedroom with built-in wardrobes by the living room with a smaller kitchen area.

Another place to put the washer and dryer is set up in the technical room, along with an electric boiler that provides heating and an electric water heater.

The apartment is located in 2F. The entrance staircase is wide and the common areas are very tastefully reconstructed.

A beautiful airy and bright apartment with high ceilings with many possibilities for its use.

For more information and viewing opportunities, please contact me.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Novákových, Praha 8, Libeň
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 2m2
Plocha zahrady: 80m2
Plocha terasy: 26m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 6
Počet koupelen: 2
Počet pokojů: 6
Patro, podlaží: 1. patro
Počet NP: 5
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: E - Nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb.

Vybavení objektu

Výtah, Zahrada, Terasa, Balkon

Inženýrské sítě

Internet, Voda, pitná, 230V, 400V, TV kabel, Kanalizace, Plyn

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Tramvaj, Silnice, MHD, Autobus, Metro

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Kabelové rozvody, Kabelová televize, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?