Zpět k nabídce

Byt 3+KK na adrese Praha - Karlín, Jirsíkova ulice

23 500 000Kč

Popis nemovitosti

Pražský Karlín se v průběhu posledních dvaceti let proměnil nejen v pražský, ale i světový fenomén. Magazín TimeOut zařadil Křižíkovu ulici na jedenácté místo nejvíce "COOL" ulic světa v konkurenci metropolí jako Melbourne, Londýn, Berlín či Los Angeles. V této současné ikonické pražské čtvrti bych si Vám dovolil nabídnout naprosto unikátní byt v Jirsíkově ulici. Tato je jen pár kroků od všeho, co Karlín nabízí. Bytový dům pražské moderny z roku 1913 architekta Oldřicha Brabce zaujme dynamickým průčelím a vyloženými arkýři. Byt se nachází ve 2 NP a rozkládá se přes celou šíři půdorysu domu. Okna ložnic tak směřují do vnitrobloku a okna obývacího pokoje s kuchyňskou částí do klidné ulice. Byt je dispozičně řešen jako 3+KK s koupelnou se sprchovým koutem, vanou i toaletou. Dále disponuje samostatnou toaletou a technickou místností s prostorem pro pračku a sušičku. Skvělou dispozici doplňuje zdařilá rekonstrukce a celkový design bytu, na který byl, spolu s uživatelským komfortem, kladen největší důraz. Dominantami jsou nádherné olejované velkoformátové parkety procházející všemi obytnými místnostmi, sjednocený odstín vestavěného nábytku ladícího s ostatním mobiliářem interiéru i s osvětlením či designem obkladů a sanity. Všechna okna jsou nová, opatřená izolačními dvojskly a elektricky ovládanými vnitřními žaluziemi. Jejich provedení se striktně drželo původního vzhledu a formátu, což podtrhá celkový dojem z bytového prostoru. Hlavním designovým jazykem zde byl minimalismus a nenápadnost. V kuchyňské části jsou všechny spotřebiče skryty ve vestavbě skříní, anebo v prostoru umístěné kuchyňské lince. Vestavěné šatní skříně chytře vyplňují prostory v chodbě i ložnicích. Skříně sahají až do přes tři metry vysokých stropů a poskytují opravdu nadstandardní úložný prostor. Toto řešení nabízí širokou škálu možností volby designově jiného solitérního nábytku. Byt lze velmi snadno měnit, aniž by se tříštil s touto rekonstrukcí. Technické vybavení bytu je dokonale promyšleno a vybudováno. V bytě se využívá elektrické podlahové vytápění s možností regulace teplot v každé místnosti s wifi ovládáním. V koupelně jsou instalovány nástěnné topné panely. Ohřev vody je řešen 200 l el. bojlerem umístěným v technické místnosti. Kuchyň je vybavena myčkou, kombinovanou chladničkou, parní a mikrovlnnou troubou a varnou deskou vše od zn. Elektrolux. Tento byt je ukázkou praktičnosti, elegance, komfortu a luxusu na skvělé adrese.

Byt je družstevní a jedná se o prodej družstevního podílu 1120/20348 na společných částech nemovitosti. Součástí 112 m2 podílu je i sklepní koje. Nesplacená anuita činí cca 500 000 Kč a je měsíčně splácena částkou 4.814 Kč. Celkový měsíční předpis plateb na tento byt činí 7.220 Kč.

Pokud Vás zlákala myšlenka bydlení v této stylové pražské čtvrti a chtěli byste stylově bydlet, neváhejte mne kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto jedinečného bydlení.

web jancesal.cz/byt-karlin

Jan Česal

Praha - Karlín, Jirsíkova 540 - Double bedroom flat

Over the course of the last twenty years, Prague's Karlín has turned into not only a Prague phenomenon, but also a world phenomenon. TimeOut magazine ranked Křižíkova Street as the eleventh most "COOL" street in the world in competition with metropolises such as Melbourne, London, Berlin and Los Angeles. In this contemporary, iconic district of Prague, I would like to offer you a completely unique apartment in Jirsíková Street. This is just a few steps away from everything Karlín has to offer. The apartment building of Prague Modernism from 1913 by architect Oldřich Brabec impresses with its dynamic facade and lined bay windows. The apartment is located on the second floor and extends over the entire width of the floor plan of the house. The windows of the bedrooms face the quiet courtyard and the windows of the living room with the kitchen face the quiet street. The layout of the apartment is double bedroom with a bathroom with shower, bathtub and toilet. It also has a separate toilet and utility room with space for a washing machine and dryer. The excellent layout is complemented by the successful reconstruction and overall design of the apartment, which, together with user comfort, was given the greatest emphasis. The dominant features are the beautiful oiled large-format parquet floors running through all the living rooms, the unified shade of the built-in furniture matching the rest of the interior furniture as well as the lighting or design of the tiles and sanitary ware. All windows are new, equipped with insulating double glazing and electrically controlled internal blinds. Window execution is strictly adhered to the original appearance and format, which underlines the overall impression of the living space. The main design language here was minimalism and inconspicuousness. In the kitchen area, all appliances are hidden in built-in cupboards or in the area of the kitchen unit. Built-in wardrobes cleverly fill the spaces in the hallway and bedrooms. The cupboards reach up to over three meter high ceilings and provide truly superior storage space. This solution offers a wide range of options for choosing solitary furniture with a different design. The apartment can be changed very easily without falling apart with this renovation. The technical equipment of the apartment is perfectly thought out and built. The apartment uses electric underfloor heating with the possibility of temperature regulation in every room with wifi control. Wall-mounted heating panels are installed in the bathroom. Water heating is solved by 200 l el. boiler located in the technical room. The kitchen is equipped with a dishwasher, a combined refrigerator, a steam and microwave oven and an hob - all by Elektrolux. This apartment is an example of practicality, elegance, comfort and luxury at a great address.

web jancesal.cz/byt-karlin

Jan Česal

Základní údaje

Evidenční číslo615
Typ nemovitostiByty
Upřesnění3+kk
Typ prodejeprodej
VlastnictvíDružstevní
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena23 500 000
Měna
Složení cenys provizí RK, včetně právního servisu

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaJirsíkova, Praha 8, Karlín, Praha, území Hlavního města Prahy
AdresaPraha 8, Karlín
GPS latitude50.089929
GPS longitude14.444715

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovyŘadový
VybaveníZařízeno nábytkem
Možnosti topeníÚstrední elektrické
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceDlážděná
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
OkolíObytná
Elektro230V

Plochy

Užitná112 m2
Podlahová112 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu2. podlaží
Počet NP6

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Jan Česal