Zpět k nabídce

Byt 3+1, 68m2

Evidenční číslo: 431/3752
Adresa: Mečíková, Praha 10, Záběhlice
Cena: 5 998 000Kč
5 998 000Kč

Popis nemovitosti

Zajímavostí Zahradního Města je největší komplex monotematických názvů ulic v celé Praze. Většina jich nese název květin, rostlin, keřů a stromů. Byt o dispozici 3+1 se nachází v panelovém domě na sídlišti Zahradní Město západ v ulici Mečíková.

Jedná se o bytovou jednotku v původním stavu v pátém patře zatepleného a velmi dobře udržovaného panelového domu - plastová okna a dveře, nový výtah... Dům má průchozí vstupní chodbu a tak je přístupný jak z Mečíkové ulice tak i z parčíku za domem, který svírá ulice Jetelová.

Původní dispozice bytu je velmi zdařilá. Nabízí se jen drobná změna v podobě zneprůchodnění koupelny, jinak ji lze zcela zachovat. Vzhledem k tomu že se jedná o původní umakartové jádro celého interiéru, byla by tato případná změna dispozice velmi dobře proveditelná. Celý prostor lze zcela jednoduše otevřít. Plocha bytu je 68 m2 v klasické dispozici 3+1, kdy koupelna, toaleta a komora jsou umístěny uprostřed prostoru. Z jedné strany jsou obklopeny dvěma ložnicemi a ze strany druhé plnohodnotnou kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem. Současná koncepce bytu nabízí praktické využití všech prostor včetně vestavěných skříní ve vstupní chodbě ve tvaru písmena T. Přímo proti vstupním dveřím do bytu na hlavní chodbě se nachází komora o ploše cca 1m 2 a doplňuje tak zajímavé množství úložných prostor. Suterén domu disponuje společnou kočárkárnou.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, bez věcných břemen a je ihned k dispozici. Byt lze samozřejmě financovat hypotéčním úvěrem, kterým Vám mohou zajistit naši specialisté.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Konstrukce: Panelová
Adresa: Mečíková, Praha 10, Záběhlice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Počty místností, umístění

Počet místností: 4
Počet koupelen: 1
Počet nebytových prostor: 1
Počet pokojů: 3
Patro, podlaží: 5. patro
Počet NP: 8
Počet PP: 7
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: C - úsporná
Podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb.

Vybavení objektu

Bytové jádro umakartové, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem

Inženýrské sítě

230V, Kanalizace

Dopravní dostupnost

MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Elektro:

230V

Máte otázku?